Kaarsen glas rond 330 ml incl Deksel - Zelf kaarsen maken

  • Koop 6 voor €2,75 per stuk en bespaar -63%
  • Koop 12 voor €2,50 per stuk en bespaar -48%
€1,69
Incl. btw

Container voor kaarsen. Kaarsen glas rond met een inhoud van 330 ml inclusief een zilveren deksel. Gebruik deze glazen om zelf uw eigen kaarsen in glas te maken. Wordt geleverd met een stijlvolle deksel waarmee u uw kaarsen stofvrij kunt afsluiten.

Doordat het glas met een deksel wordt geleverd kunt u er gemakkelijk voor zorgen dat uw geurkaarsen langdurig beschermd worden. Door de deksel blijft de geurolie in het glas geborgen en bent u in staat de kaarsen langer te bewaren.

Wij adviseren bij gebruik van dit kaarsenglas Stabilo 16 te gebruiken in combinatie met 8-10% geur. Let op, dit is een indicatie. U dient zelf te testen of deze lont in uw geval past bij uw was/geur/kleur combinatie.

 

Afmeting glas;

Hoogte; 75 mm

Diameter binnenzijde; 71,5 mm

Diameter buitenzijde; 85,5 mm

Diameter opening; 80,5 mm

Inhoud; 330 ml

Gewicht glas; 176 gram

Geen specificaties gevonden...
Geen reviews gevonden...
Geen tags gevonden...
Toevoegen »
Gebruik komma's om tags te scheiden.
Gerelateerde producten
Sojawas Cargill Nature Wax C3 - 5 kg
5 kilo Sojawas - Cargill Nature Wax C3 - op ecologische basis om zelf sojawax kaarsen in containers (glazen en potjes) of waxmelts te vervaardigen.
Meer info » €38,95 €49,95
Geurolie Good Habits Wild Fig
De herkenbare Rituelen Geurolie van de Private Collection Wild Fig. Ervaar met deze heerlijke parfumolie ook het ultieme rustgevende gevoel van sappige rijpe vijg, in combinatie met Irisbloem en klaver. De geur wordt gecomplementeerd met nuances van cacao
Meer info » €4,50
Reed Stokjes Zwart - 8 st.
Reed Stokjes verpakt per 8 stuks voor Reed Diffusers. Door de stokjes (reed) in speciale basisvloeistof te plaatsen in combinatie van de geurolie, zuigen de stokjes de geurende vloeistof op. Deze zal dan langzaamaan verdampen om zodoende de hele ruimte
Meer info » €2,89
Geurolie Northern Lights
Geurolie Northern Lights. Onze versie van de populaire cosmetische geur van de badbommengigant L'usshhh. Topnoten: Icing Bergamot en Italiaanse Limoen Middentonen: Kruidnagelblad, Lily of the Valley, Zijde Basisnoten: Frosted Musk, White Amber en Zw
Meer info » €4,25
Bezoek Kaarswinkel.nl op ShopMania
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »